Wspierając tradycyjnie działania Wielkiej Orkiestry, szkoły nasze zorganizowały imprezę charytatywną pod hasłem „Micwa dla WOŚP”. Zainicjowały ją w bet ha-kneset, szkolnej synagodze, występy taneczne zespołów klasowych, wraz z odbywającymi się w przerwach aukcjami, które prowadził Rafał Jemielita. Przed publicznością złożoną z uczniów, ich rodzin, absolwentów i sympatyków szkoły wystąpił też Czesław Mozil. W salach lekcyjnych i w korytarzach szkoły otwarto kawiarenki, sklepiki z odzieżą, z biżuterią i z pluszowymi zabawkami, a także antykwariat, stanowisko z watą cukrową, salon kosmetyczny i salę gier FIFA. Odbyły się ponadto warsztaty plastyczne, lekcje gry na ukulele, kurs pierwszej pomocy i mecz piłki siatkowej. Na koniec Hanna Goldstein, przy akompaniamencie gitar, ukulele, perkusji i djembe, zaśpiewała w bet ha-kneset piosenki w jidysz i ladino. Zebrane fundusze, 26 222 złotych i 65 groszy, przekazujemy 27. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.