Ośmiu reprezentantów naszej szkoły wzięło udział w zawodach pływackich szkół niepublicznych  o puchar dyrektora STO 1027 (Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 i Społeczne Gimnazjum nr 27). Rywalizując na basenie przy ul. Polnej, gdzie wystartowało blisko czterystu chłopców i dziewcząt z klas I-VI, Edgar z klasy III wywalczył srebrny medal w stylu klasycznym, a Janek z klasy VI zajął 6. miejsce w stylu klasycznym i 8. miejsce w stylu dowolnym. W kategorii klas VII, VIII i III gimnazjum, w której udział wzięło około stu pięćdziesięciu zawodników, Janek z klasy IIIG zdobył brązowy medal w stylu motylkowym, a jego kolega z klasy Mateusz K. – brązowy medal w stylu klasycznym. Tymczasem sztafeta zmienna w składzie: Ignacy, Theo, Janek i Mateusz K. (IIIG), zajęła miejsce 4. Serdecznie gratulujemy doskonałych wyników!